کاربرد کمپرسور هوا.

کمپرسورهای هوا دارای کاربردهای فراوانی هستند از جمله:

کاربرد کمپرسور هوا

 

 

کمپرسور

کاربرد کمپرسور

کمپرسورهای هوا دارای کاربردهای فراوانی هستند از جمله: تهیه هوای هوای با فشار بالا برای پر کردن سیلندر گاز، تهویه هوا تمیز با فشار متوسط ​​به غواص تهیه شده به سطح زیر آب، تهیه هوای تمیز با فشار هوا متوسط ​​برای رانندگی برخی از مدارس و سیستم های کنترل پنوماتیک ، تهیه مقدار زیادی از فشار هوا متوسط ​​به قدرت ابزار پنوماتیک، مانند jackhammers، پر کردن مخزن هوای فشار بالا (HPA)، برای پر کردن لاستیک ها، و تولید حجم زیادی از هوا فشار متوسط ​​برای پروسه های صنعتی در مقیاس بزرگ (مانند به عنوان اکسیداسیون برای سیستم های پاکسازی خانه های کک و کک نفت و سیمان).

 

کمپرسور قابل حمل

کمپرسور قابل حمل برای ابزارهای قدرت، مانند جک هامرز

اکثر کمپرسورهای هوا یا نوع پیستونی مجاور، پیستون چرخشی یا پیچ دوار است. کمپرسورهای سانتریفیوژ در برنامه های بسیار بزرگ رایج هستند، در حالی که پیچ های پیچشی، اسکرول و کمپرسورهای سوپاپی مجزا برای برنامه های کوچکتر و قابل حمل ترجیح می دهند.

دو نوع اصلی از پمپ های هوا کمپرسور وجود دارد: روغن تزریقی و بدون روغن. سیستم بدون روغن دارای پیشرفت فنی بیشتری است، اما گران تر و بلندتر است و زمان کمتری نسبت به پمپ های نفتی دارد. سیستم بدون روغن نیز کیفیت بهتر هوا را ارائه می دهد.

کمپرسورهای هوا برای استفاده از انواع منابع قدرت طراحی شده اند. در حالیکه کمپرسورهای گاز / دیزلی و الکتریکی هواپیما یکی از پرطرفدارترین کمپرسورهای هوا هستند که از موتورهای وسایل نقلیه استفاده می کنند، قدرت خاموش شدن یا پورت های هیدرولیکی نیز معمولا در برنامه های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

قدرت کمپرسور در HP (اسب بخار) و CFM (فوت مکعب در دقیقه از هوای ورودی) اندازه گیری می شود. حجم گالن مخزن حجم هوای فشرده (در دسترس) را مشخص می کند. کمپرسورهای گاز / دیزلی به طور گسترده ای در مناطق دور افتاده با دسترسی مشکل به برق استفاده می شود.
آنها پر سر و صدا هستند و نیاز به تهویه برای گازهای خروجی دارند. کمپرسورهای الکتریکی به طور گسترده ای در تولید، کارگاه ها و گاراژ ها با دسترسی دائمی به برق مورد استفاده قرار می گیرند. کمپرسور کارگاه / گاراژ 110-120 ولت یا 230-240 ولت است. اشکال مخزن کمپرسور عبارتند از: “پنکیک”، “مخزن دوقلو”، “افقی” و “عمودی”. بسته به اندازه و هدف کمپرسور می تواند ثابت یا قابل حمل باشد.شرکت هوا صنعت مستوفی در سال 1385 فعالیت رسمی خود را با داشتن نیروهای مهندسی مجرب صنعت هوای فشرده کشور ، آغاز نموده و با به‌ کارگیری پرسنل متخصص و مجرب و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن در امورطراحی ، ساخت ، نصب ، راه‌اندازی و خدمات پس از فروش به‌ موقع ، توانسته است با ارائه کیفیت مطلوب در محصولات تولیدی خود ، سهم موثری در پیشبرد اهداف صنایع کشور ایفا نماید.

شرکت هواصنعت مستوفی با در اختیار داشتن کادری مجرب و کار آزموده به صورت شبانه روزی در خدمت شماست

آدرس دفتر مرکزی : کرج ، جاده مخصوص ،کیلومتر25 ،2 کیلومتر مانده به پل کلاک جنب گاراژ جهان بنز

026-32301894
09121236403
پردیس دیجیتال اردیبهشت

طراحی و توسعه توسط:
پردیس دیجیتال اردیبهشت