کمپرسور ۳۵۰ لیتری.

در اینجا به معرفی هر یک از این مدل های کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری می پردازیم و مزایا هر یک از این کمپرسور ها را در مقایسه با یکدیگر بیان خواهیم کرد.

کمپرسور ۳۵۰ لیتری

 در اینجا به معرفی هر یک از این مدل های کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری می پردازیم و مزایا هر یک از این کمپرسور ها را در مقایسه با یکدیگر بیان خواهیم کرد.

 

مدل های مختلف کمپرسور ۳۵۰ لیتری

 

مدل  شماره ۱ – کمپرسور ۳۵۰ لیتری با مهندسی ABAC ایتالیا

ویژگی ها :

کم صداترین کمپرسور ، در مقایسه با دیگر کمپرسور های ۳۵۰ لیتری

یکسال گارانتی تعویض هواساز

برخوردار از قطعات یدکی استاندارد

 فشار ۸-۶ Bar

 

کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری با مخرن ایستاده

 

این کمپرسور کم صدا ترین کمپرسور در سایز ۳۵۰ لیتر می باشد.مزیت عالی این کمپرسور برخورداری از قطعات یدکی استاندارد می باشد.هواساز این کمپرسور دارای یکسال گارانتی می باشد.

الکتروموتور ۳hp معادل ۲٫۲ kw

حجم مخزن این کمپرسور ۳۵۰ لیتر، با ضخامت ورق ۴ میلیمتر می باشد.این کمپرسور به عنوان یک کمپرسور صنعتی با اندازه کوچک است، که از طول عمر بالا و قابلبت طمینان بسیار زیادی برخوردار است.این کمپرسور ها در دو مدل با مخزن ایستاده و خوابیده ارائه می شوند.

 

مدل ۲-  کمپرسور ۳۵۰ لیتری – با هواساز چینی :۳۰۶۵

 

مخزن این کمپرسور ۳۰۰ لیتر می باشد.هواساز این کمپرسور  ساخت کشور چین است.در مقایسه با مدل اول کیفیت پایین تری دارد و صدا و لرزش بیشتر دارد.

 

شرکت هوا صنعت مستوفی در سال 1385 فعالیت رسمی خود را با داشتن نیروهای مهندسی مجرب صنعت هوای فشرده کشور ، آغاز نموده و با به‌ کارگیری پرسنل متخصص و مجرب و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن در امورطراحی ، ساخت ، نصب ، راه‌اندازی و خدمات پس از فروش به‌ موقع ، توانسته است با ارائه کیفیت مطلوب در محصولات تولیدی خود ، سهم موثری در پیشبرد اهداف صنایع کشور ایفا نماید.

شرکت هواصنعت مستوفی با در اختیار داشتن کادری مجرب و کار آزموده به صورت شبانه روزی در خدمت شماست

آدرس دفتر مرکزی : کرج ، جاده مخصوص ،کیلومتر25 ،2 کیلومتر مانده به پل کلاک جنب گاراژ جهان بنز

026-32301894
09121236403
پردیس دیجیتال اردیبهشت

طراحی و توسعه توسط:
پردیس دیجیتال اردیبهشت